شما اینجا هستید

دستگاه بسته بندی حبوبات

دستگاه بسته بندی حبوبات از نمونه موارد کاربرد دستگاه های بسته بندی ساخته شده توسط ما در صنایع بسته بندی توس پک می باشد. با توجه به گسترش علم و دانش در عرصه بسته بندی این روزها میتوانید دستگاه بسته بندی حبوبات را مدل های بسیار متنوع و بسته بندی های گوناگون از این محصول را در بازار ببینید.
از نمونه دستگاه های بسته بندی مورد کاربرد جهت بسته بندی حبوبات ساخته شده توسط ما در صنایع بسته بندی توس پک می توان به دستگاه بسته بندی حبوبات مدل سیل وکیوم اشاره نمود.

ئستگاه بسته بندی حبوبات با سیل وکیوم

از موارد کاربرد دستگاه سیل وکیوم میتوان به بسته بندی حبوبات نیز اشاره نمود. نحوه بسته بندی حبوبات ا این مدل دستگاه بسته بندی حبوبات بدین صورت می باشد که شما میتوانید حبوبات را به میزان مورد نظر در ظرف یکبار مصرف در ابعاد و اندازه های متنوع ریخته و سپس درب این ظروف را با کمک دستگاه سیل وکیوم سیل نمایید.
از مزایای بسته بندی با این نوع دستگاه بسته بندی میتوان به ظاهر بسیار شکیل حبوبات اشاره نمود. از طرفی هخمه حبوبات را نمی توان با دستگاه های بسته بندی عمودی بسته بندی نمود به همین دلیل می توانید برای بسته بندی از سیل وکیوم استفاده نمایید.
برخی از شرکت ها بسته به سیاست های خود تمایل به فروش حبوبات به صورت نیم پخته و یا چخته دارند که در این صورت دستگاه های سیل وکیوم میتوانند از بهترین انتخاب ها برای این منظور باشند.
لازم به ذکر است این نوع دستگاه بسته بندی حبوبات میتوانند عمر ماندگاری این نوع محصول و سایر محصولات را به میزان بسیار چشمگیری افزایش دهند چراکه امکان نصب دستگاه تزریق هوا بر روی این نوع دستگاه بسته بندی حبوبات وجود دارد و با تزریق گاز نگهدارنده میتوانید عمر حبوبات را افزایش دهید.
لازم به ذکر است این نوع بسته بندی مناسب برای صادرات محصولات نیز می باشد.

توس پک